نمایشگاه سالانه طعم عکس1 (1394) برگزار شد

نمایشگاه سالانه طعم عکس1 (1394) برگزار شد

نمایشگاه گروهی عکس های تبلیغاتی "طعم عکس" با موضوع موادغذایى توسط آموزشگاه مرداد، پنجشنبه ٥ شهریور ١٣٩٤ در نگارخانه آریا گشایش یافت و با استقبال خوب مخاطبان روبرو گشت

-

مسعود زنده روح کرمانی، ضمن بازدید از این نمایشگاه به تمجید از نگاه خلاق و ایده پرداز آثار پرداخت و ایده پردازی را یک اصل مهم و نیازمند توجه بیشتر در صنعت تبلیغات و عکاسی تبلیغاتی ایران دانست. همچنین وی برگزاری این نمایشگاه را یک تجربه خوب و موفق برای #عکاسان این نمایشگاه عنوان و ابراز امیدواری کرد فضای سنتی تبلیغات ایران با ادامه فعالیت و تولید این قبیل آثار متاثر خواهد شد.

-

یداله ولیزاده در یادداشتی بر این نمایشگاه نوشته است:

"عکس تبلیغاتی پر معناست، هدف دار است، خالی از ملاحظات اجتماعی نیست، یک وجهی نیست مگر شما آنرا اینگونه ببینید. عکس تبلیغاتی محرک است، پر قدرت است، قدرتی که در پسِ فرم و رنگ، نماد ها و نشانه ها می تواند با زیرکی هوشمندانه زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهد و به معنای دیگر متقاعدتان کند. این نمایشگاه با تکیه بر عقل و درایت مخاطب سعی در بیان وجهی متفاوت در عکاسی تبلیغاتی دارد."

-

آرش آقاملایی ، سیاوش جهان بین ، ملیحه دهقان ، علیرضا رفایی ، رعنا رمضانی ، میلاد صائمی ، حمید سالاری ، پدرام صفرزاده ، مریم عزیزیان ، محمد علی پور ، حامد فخاران ، حامد فضل اللهی ، سید مهدی کاشی زاد ، محمد حسن کاظمینی ، حسین گلیا ، بهمن نجفی و اشکان یدالهی عکاسان حاضر در این نمایشگاه بودند.

-

این نمایشگاه تا یازدهم شهریور ١٣٩٤ در نگارخانه آریا برپا بود.